Hungary

Online Marketing Specialist

Az ApPello Kft. Közép-Kelet Európa vezető banki szoftverszállítója. Magyarországon kívül, Bukarestben,
Prágában és Bécsben nyitottunk irodát, jelenleg 7 országban vannak ügyfeleink, de a régiós jelenlét mellett
törekszünk távolabbi piacokon való értékesítésre.
Modern digitális megoldásokat biztosítunk a bankok, pénzintézetek és neobankok számára, amelyekkel
egyszerűsíthetik a hitelezést, és segítik őket a változó környezetben való versenyben. Minden termékünk
az ApPello saját, felhőalapú digitális platformjára épül, mely az elérhető legkorszerűbb technikai és üzleti
megoldásokat alkalmazza.

Az ApPello marketing csapatának feladata, hogy különböző csatornákat és eszközöket igénybe véve,
minőségi lead-eket generáljon a sales csapat számára, továbbá sokrétű marketing tevékenység, amellyel
támogatást nyújthat az értékesítési folyamatokban.

Főbb feladatok, munkák:

• Az ApPello márka kommunikációs stratégiájának tervezésében és megvalósításában való részvétel
• Online marketing stratégia tervezése és megvalósítása
• Online kampányok megtervezése és kivitelezése, azok visszamérése és értékelése
• Marketing és PR anyagok szöveges készítése és utókövetése magyarul és angolul
• Marketing trendek követése és alkalmazása
• Konkurenciafigyelés
• Külsős beszállítók munkájának irányítása és ellenőrzése
• Bejövő lead-ek kezelése
• Szoros együttműködés a projekt csapatokkal és a nemzetközi Sales teammel
• Konferencia szervezés
• B2B eseményeken való részvétel, networking
• Post COVID: Utazások, külföldi konferenciák előkészítése, azokon való részvétel

A pozícióval kapcsolatos elvárásaink:

• 3-5 év releváns munkatapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
• Jártasság banki informatika és/vagy szoftverfejlesztés világában
• Online marketing stratégia és kampányok tervezésben, megvalósításában szerzett tapasztalat
• B2B kommunikációban való jártasság
• LinkedIn, Facebook és egyéb Social Media üzleti irányú használata
• Médiában, szövegírásban (content gyártásban) szerzett munkatapasztalat
• Microsoft Office magabiztos használata
• Utazási hajlandóság, konferenciákon való részvételre (COVID után)
• Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, kiemelkedő problémamegoldó és diplomáciai készség

Amit kínálunk:

• Kellemes munkakörnyezet a város szívében
• Lelkes, dinamikus csapat
• Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
• Versenyképes jövedelem
• Kihívásokkal teli, ám barátságos közeg
• A kreativitás és a szakmai tudás kamatoztatása innovatív környezetbe
• Cafeteria
• Home Office lehetőség

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

• Google Ads és Analytics ismerete, használata
• Offline marketing tapasztalat

A munkavégzés helyszíne:

11075 Budapest, Madách Imre út 13-14.
Madách Trade Center

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével
a jobs@appello.eu email címre várjuk!

Job
Application
Interested in the position? Apply by sending your details and your CV attached!

Download
the Brochure

Please fill in the following form and you will be able to download or read the brochure in your browser.